« Ožujak 2024 »

Pomalo drugačiji Dan škole
Autor: Administrator , 13. 11. 2017.

Iako smo ove godine uskraćeni za izlet u Plitvine povodom Dana škole, na kojem smo htjeli demonstrirati stare dječje igre našeg mjesta za koje smo se posebno pripremali, jer nas je omela kiša, to nas nije spriječilo da provedemo jedan pomalo drugačiji Dan škole u samoj školi. Naši su nam učitelji ponudili dosta zanimljivih radionica u kojima se svatko od nas mogao pronaći, od izrade sapuna i maketa pa sve do plesa i pjevanja.
Započeli smo s predavanjem učitelja Vojka Tabaina o čak 160 godina školstva u našem mjestu. Bilo je jako zanimljivo i puno smo pitanja imali za učitelja, a on nam je rado odgovarao. Nakon toga smo išli u obilazak školskog tavana, a to je bilo posebno iznenađenje jer nismo ni slutili kakve se sve zanimljive stare stvari kriju u našoj školi. A poslije odmora uslijedila je zanimljiva prezentacija učenika VIII. razreda o buri i ostalim vjetrovima.

Dojmovi učenika:

Radionica Bonton
Marin VIII.b: „Odlučio sam se za ovu radionicu jer se želim naučiti kontrolirati kada ubuduće budem u napasti prijeći granicu u ponašanju.“

Radionica Mikroračunala-izrada ljubavnog metra
Rebeka VI.b: „Javila sam se za ovu radionicu jer mi se činila zanimljivom.
Ante V.b:“Sviđa mi se što je danas drugačiji dan, a ne klasična nastava.

Radionica Šifriranje
Prijavila sam se jer želim znati koji je trik u šifriranju i dešifriranju.

Radionica „Bečki i engleski valcer“
Petašice i šestašice: „Željele smo naučiti osnovne korake engleskog valcera.

Radionica Izrada ruže vjetrova
Dino VIII.b: „Volim likovni, druženje i nove stvari pa sam se odlučio za ovu radionicu. Sviđa mi se ovakav Dan škole.“

Fotogalerija!