Natjecanja 2015.
Autor: Administrator , 22. 1. 2015.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održat će se u petak 13. ožujka 2015. u Dubrovniku. Naši učenici sudjelovat će u natjecanju iz područja elektrotehnike i fotografije.
Iz područja elektrotehnike: Patrick Šeparović i Marko Barčot, a iz područja fotografije: Antonia Padovan i Petar Stipković.
Želimo im puno uspjeha!

Županijsko natjecanje iz talijanskog jezika održano je u ponedjeljak 2. ožujaka 2015. u Turističko - ugostiteljskoj školi u Dubrovniku.

Naša učenica osmog razreda Nika Hrboka sudjelovala je na natjecanju i osvojila peto mjesto.

Županijsko natjecanje iz biologije održat će se 18. ožujka 2015. a pozvane su učenice: Barbara Surjan i Andrea Rubeša.

Učenici naše škole pozvani su na županijsko natjecanje iz informatike i vjeronauka koje će se održati u Dubrovniku.
Na županijsko natjecanje iz vjeronauka pozvani su: Rita Kosović, Marko Šeparović, Meri Jurković i Petra Burmas. Iz informatike su pozvani učenici: Toni Vlašić, Danijel Cetinić i Fabijan Dragojević.
Na poluzavršno natjecanje u stolnom tenisu skupine Jug koje će se održati 18. veljače 2015. u Zadru sudjeluju učenici: Ivan Šeparović, Marin Šeparović, Antonio Dragojević, Petar Žuvela, Lea Berković, Tina Sokač, Linda Žuvela i Eva Bačić.

________________________________________________________________________

Školsko natjecanje iz biologije održano je u srijedu 18. veljače 2015. s početkom u 13.00
Sudjelovali su: Katarina Dragojević 7.b, Hana Kalebić 8.a, Barbara Surjan 8.a  i Andrea Rubeša 8.a.

U petak 13. veljače održano je školsko natjecanje iz tehničke kulture. Sudjelovali su učenici osmih razreda: Šime Borovina, Marko Barčot. Antonio Burmas i Patrik Šeparović.

Školsko natjecanje iz kemije održano je u četvrtak 12. veljače s početkom u 13.00 sati. Natjecanju su pristupili učenici osmih razreda Nina Žuvela, Petra Cetinić i Hana Kalebić.

U srijedu 28. siječnja 2015. održano je školsko natjecanje iz fizike.

Sudjelovali su učenici osmih razreda: Dujo Bulić, Petra Cetinić i Nina Žuvela.
Mentor učenicima je učitelj Vojko Tabain.

U četvrtak, 5. veljače održano je školsko natjecanje iz povijesti.

Sudjelovali su učenici sedmih i osmih razreda: Nina Žuvela, Marija Franulović, Toni Barčot, Oliver Dragojević, Marin Šeparović

Školsko natjecanje iz geografije održano je u utorak 27. siječnja, 2015.

Sudjelovali su: Luka Farčić, 5.b, Marin Gugić, 5.b, Duje Prižmić, 5.b, Lucija Vlašić, 5.b, Anita Borovina Vranješ, 5.a, Ivana Baković, 7.b, Mateo Šego, 7.b i Antonio Burmas , 8.b. Učenike je pripremala učiteljica Mirjana Žanetić.

Školsko natjecanje iz talijanskog jezika održano je u ponedjeljak 26. siječnja.

Sudjelovali su učenici osmih razreda: Stipe Padovan, Tea Šeparović Torres, Nika Hrboka i Dujo Bulić. Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica Sandra Sirovica.

U petak 23. siječnja u 13.00 sati započelo je školsko natjecanje iz vjeronauka - vjeronaučna olimpijada. Tema natjecanja ove školske godine bila je Drugi vatikanski koncil. Sudjelovali su učenici 6. i 7. razreda: Marija Magdalena Dragojević, Marko Šeparović, Nikola Marinović, Rita Kosović, Gabrijela Antunović, Petra Burmas i Meri Jurković. Učenike su za natjecanje pripremale  časna Tješimira i Ljubica Vlašić.

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održano je u četvrtak 22. siječnja 2015.

Sudjelovali su učenici osmih razreda: Hana Kalebić, Andrea Rubeša, Patrick Šeparović, Nika Hrboka i Tea Žuvela.

U srijedu 21. siječnja započela su školska natjecanja. U učionici informatike s početkom u 14.00 sati održano je natjecanje iz  informatike – Infokup 2015.
Sudjelovali su učenici: Eva Bačić, Dominik Bošnjak, Martina Stipković, Marko Šeparović, Marko Tabain, Toni Vlašić, Tino Šeparović, Fabijan Dragojević i Danijel Cetinić.