Državno prvenstvo u šahu

Datum objave: 27. studenoga 2023.

Autor: Administrator , 28. 11. 2023.

Od 20. do 22. studenog u Poreču održano je Državno prvenstvo u šahu na kojem je nastupila naša školska ekipa i u jakoj konkurenciji osvojila solidno 15. mjesto. Za našu školu nastupile su: Elena Obrst, Ajša Čokić, Ela Cvjetković, Vesna Prižmić i Josipa Žuvela. Voditeljica ekipe: Marina Franulović. Čestitamo našim učenicama na uspjehu!

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi!

Podjela svjedodžbi!

Dragi učenici! Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne škole bit će u utorak, 30. lipnja 2026. prema sljedećem rasporedu: 1. – 4. razred u 9:00 sati 5. – 7. razred u 10:00 sati Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne glazbene škole Oliver...

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Skip to content