Sretan ti dan Zemljo moja!

Datum objave: 16. travnja 2025.

Smanji, ponovno iskoristi, recikliraj! – pod tim sloganom 16. travnja održan je u našoj školi tematski dan “Plastika od čovjeka do prirode” ususret Danu planeta Zemlja. Prigodna nastava sastojala se od dva dijela. Prvi dio odrađen je u školi. Bilo je tu različitih aktivnosti: od eko-likovnih radionica u nižim razredima, likovnih radionica i parlaonica, gledanja dokumentarnih filmova i kviza i posjeta Veloj spili u višim razredima s ciljem jačanja svijesti o smanjenju plastike u svakodnevnom životu.

Poslije navedenih aktivnosti svi su razredi otišli u šetnju na kojoj su pozdravili prirodu.

Naglasak čitavog dana bio je da se, kao i svake godine, podsjetimo važnosti očuvanja okoliša u kojem živimo za naše bolje danas i, što je još važnije, sutra koje ćemo ostaviti budućim generacijama.

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi!

Podjela svjedodžbi!

Dragi učenici! Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne škole bit će u utorak, 30. lipnja 2026. prema sljedećem rasporedu: 1. – 4. razred u 9:00 sati 5. – 7. razred u 10:00 sati Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne glazbene škole Oliver...

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Skip to content