Izlet na Mljet

Datum objave: 28. travnja 2025.

25. travnja, nešto drugačiji, poseban petak. Terenska nastava, zapravo nagradni posjet Nacionalnom parku Mljet. Učenici 4. a, 7. b i 8. b, kao najuspješniji u prikupljanju papira u sklopu akcije Zeleni korak, dobili su ovu jedinstvenu priliku, razgledanje nama najbližeg parka. Zajedno sa svojim učiteljima uživali su u ljepoti netaknute prirode, miru i tišini u šetnji borovom šumom uz Veliko i Malo jezero te naravno plovidbu brodicom do otočića Sveta Marija. Uz ugodno i opušteno druženje, ovaj je nezaboravni dan brzo prošao te su se puni dojmova vratili u našu Luku.

Pročitajte još

Podjela svjedodžbi!

Podjela svjedodžbi!

Dragi učenici! Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne škole bit će u utorak, 30. lipnja 2026. prema sljedećem rasporedu: 1. – 4. razred u 9:00 sati 5. – 7. razred u 10:00 sati Podjela svjedodžbi učenicima Osnovne glazbene škole Oliver...

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Skip to content