Državno prvenstvo u stolnom tenisu

Datum objave: 25. travnja 2025.

Od 14. do 16. travnja u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza u Poreču je održano Državno prvenstvo za učenike osnovnih i srednjih škola, našu školu je predstavljala ženska ekipa u sastavu: Romea Matas, Antea Tasovac i Ema Tasovac. U konkurenciji od 24 škole naša ekipa osvojila je odlično 5. mjesto.

Čestitamo na uspjehu!

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content