Izlet na Mljet

Datum objave: 28. travnja 2025.

25. travnja, nešto drugačiji, poseban petak. Terenska nastava, zapravo nagradni posjet Nacionalnom parku Mljet. Učenici 4. a, 7. b i 8. b, kao najuspješniji u prikupljanju papira u sklopu akcije Zeleni korak, dobili su ovu jedinstvenu priliku, razgledanje nama najbližeg parka. Zajedno sa svojim učiteljima uživali su u ljepoti netaknute prirode, miru i tišini u šetnji borovom šumom uz Veliko i Malo jezero te naravno plovidbu brodicom do otočića Sveta Marija. Uz ugodno i opušteno druženje, ovaj je nezaboravni dan brzo prošao te su se puni dojmova vratili u našu Luku.

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content