Mali junaci velikog srca

Datum objave: 14. studenoga 2025.

Učenici 3.b razreda su u petak, 14. studenoga na satu razrednika obilježili Svjetski dan dijabetesa. Naša Paula je uz pomoć svojih roditelja pripremila zanimljivu i poučnu prezentaciju koju nam je sama prezentirala.

Svi smo pažljivo slušali i naučili mnogo toga važnih i korisnih informacija o dijabetesu. Na kraju sata, Paula je podijelila plave balone svim učenicima, jer su plava boja i plavi krug simbol borbe protiv dijabetesa, te nas podsjetila da su djeca koja žive s dijabetesom – pravi superjunaci. Hvala našoj prijateljici Pauli „Superjunakinji“.

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content