Natjecanje u šahu – osvojeno 1. mjesto

Datum objave: 10. studenoga 2023.

Autor: Administrator , 10. 11. 2023.

U srijedu, 8. studenog u Dubrovniku je održano regionalno natjecanje u šahu za osnovne i srednje škole Dubrovačko-neretvanske županije. Našu školu predstavljali su_ Elena Obrst 7a, Ajša Čokić 7.a, Ela Cvjetković 7.b, Vesna Prižmić 3.b, Jure Franulović 5.a, Petar Gugić 6.b, Josipa Žuvela 3.a i Jordan Miletić 1.a.
Ženska ekipa u sastavu: Elena, Ajša, Ela i Vesna osvojile su 1. mjesto i plasirale se na Državno prvenstvo školskih sportskih društava u šahu za osnovne i srednje škole koje će se održati u Poreču od 20.11.2023.-24.11.2023.

Čestitamo učenicama na postignutom uspjehu!

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content