Županijski prvaci u atletici

Datum objave: 28. studenoga 2023.

Autor: Administrator , 28. 11. 2023.

U četvrtak 23.11. na Gradskom stadionu u Makarskoj održano je Županijsko natjecanje u atletici za učenike VII. i VIII. razreda na kojem su nastupile naša muška i ženska ekipa.

Muška ekipa u napetom natjecanju osvojila je 1. mjesto i ostvarila je nastup na Državnom prvenstvu u atletici koje će se održati od 10. do 12. travnja u Puli. Za mušku ekipu nastupili su: Danijel Farčić, Mateo Oreb, Petar Marinović, David Bačić, Mateo Žanetić, Toni Oreb, Nikola Franulović i Toni Đuderija.

Ženska ekipa osvojila je 6. mjesto a nastupile su sljedeće učenice: Meri Surjan, Ivana Stipković, Irma Šeparović, Maja Vlašić, Dina Tabain, Nora Mirošević, Ana Gugić, Izabela Karanušić, Karla Žabica, Katarina Šeparović, Vita Tabain i Nora Tomić.

Čestitamo našim učenicima na uspjehu!

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content