Županijsko natjecanje učenika i studenata glazbe

Datum objave: 1. prosinca 2023.

Autor: Administrator , 1. 12. 2023.

62. hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe – Komorni sastavi održalo se u Opatiji od 14.-17. studenog 2023. Na natjecanju su, kao dva dua, sudjelovali i naši učenici. Nora Tomić i Marija Cetinić osvojile su prvu nagradu, a Lea Gugić i Nikola Tabain osvojili su drugu nagradu. Mentori učenicima su učitelji Renata Prizmić Linarić, Bojan Pleše i Gabrijel Tomić. Velike čestitke učenicima i mentorima.

Pročitajte još

Među najboljima u Zelenom koraku

Među najboljima u Zelenom koraku

Učenici naše škole, su opet među najboljim malim ekolozima u Republici Hrvatskoj. U ponedjeljak 15. lipnja dm je učenicima 4.b razreda uručio nagradu za uspjeh ostvaren u Zelenom koraku, akciji prikupljanja i recikliranja starog papira. Prema rezultatima 13. eko...

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Osmaši u ritmu zadnjeg dana škole

Zadnji dan nastave donio je osmjesima ispunjene hodnike i uzbuđenje koje se moglo osjetiti u zraku. Osmaši su posljednji put sjeli u svoje školske klupe, oprostili se od učitelja i prijatelja te obilježili kraj jednog važnog poglavlja. Emocije, zagrljaji i pokoja suza...

Skip to content