Preporuka učenicima:

« Lipanj 2018 »

Županijska natjecanja
Autor: Administrator , 9. 3. 2018.

Na županijsku smotru LiDraNo pozvan je Ivan Žuvela. U utorak, 13. veljače održan je županijski LiDraNo u kazalištu Marina Držića. Ivan je u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa izveo monolog prema tekstu Nikole Tesle "Priča iz mog djetinstva-Mačak". S ponosom vas obavještavamo da je naš Ivan, učenik III.A razreda pozvan na državnu smotru LiDraNo koja će se održati u ožujku. Velike čestitke Ivanu i njegovoj mentorici Mirjani Žuveli!

Na županijskoj razini Vjeronaučne olimpijade koja  se održala 27. veljače u Dubrovniku natjecali su se Frane Jurković, Marina Marinović, Danijel Miletić i Nikolina Bratić i osvojili su drugo mjesto! Čestitke učenicima i njihovom mentoru Anti Novakoviću.

Na županijskom natjecanju iz geografije sudjelovala je Ariana Kecić. Čestitamo Ariani i njenoj mentorici Mirjani Žanetić.

Na županijsko natjecanje iz tehničke kulture pozvani su Lea Miletić, David Nikolla i Nikola Šeparović. Na županijskom natjecanju je sudjelovala Lea Miletić. Čestitamo učenicima i njihovom mentoru Zdenku Miletiću.

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika koje se održalo 5. ožujka 2018. u OŠ Mokošica Dubrovnik, sudjelovala je učenica Linda Žuvela. Čestitke Lindi i njenoj mentorici Nikolini Padovan Plantić.

Na županijskom natjecanju iz fizike sudjelovao je Nikola Šeparović. Čestitamo Nikoli i njegovom mentoru Vojku Tabainu.

Na županijskom natjecanju iz biologije sudjelovali su Anabella Jung, Zlatan Gugić, Anita Borovina Vranješ i Ruža Mikulandra. A Zlatan je osvojio treće mjesto! Čestitke Zlatanu, učenicama i njihovom mentoru Toniju Šale.

Na županijskom natjecanju iz kemije sudjelovale su Ariana Kecić, Linda Žuvela i Karla Šeparović. Čestitke učenicama i njihovoj mentorici Marini Rajić.