preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vela Luka"

Login
Tražilica

Posjeti...

Vremenska prognoza

Preporuka učenicima:

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 25. 11. 2010.

Ukupno: 731520
Ovaj mjesec: 1465
Ovaj tjedan: 434
Danas: 50
Slobodne aktivnosti

Izvannastavne aktivnosti:

Mali knjižnićari ..................................Nalta Padovan

Etno grupa..........................................Melita Kosović

Folklorna skupina..............................Marita Hrboka

Mali školski zbor................................Mirela Maričić

Kreativna radionica...........................Sandra Maroš

Dramsko-recitatorska skupina.........Damira Padovan

Likovna skupina.................................Mirjana Žuvela

Kreativna radionica...........................Tea Farčić

Učenička zadruga "Meja".................Sandra Sirovica

Dramska skupina...............................Sandra Sirovica

Likovna sekcija "Val".........................Damir Telenta

Literarno-novinarska skupina..........Nikolina Padovan Plantić

Foto skupina......................................Zdenko Miletić

Web tim...............................................Nikolina Borovina i Katarina Curać

Školski športski klub „Val“ ...............Lenko Dragojević
                   -   stolni tenis
                   -   odbojka / atletika
                   -   Univerzalna športska škola

                   - Šah..........................................................Toni Šale



Izvanškolske aktivnosti:


Narodna glazba...........................................................Marko Prižmić

Veslači.........................................................................Tino Dragojević

NK "Hajduk"..............................................................Sebastijan Marinović i Ivan Mikulandra

Stolni tenis..................................................................Boris Dragojević i Sanda Tasovac

Rukomet.......................................................................Sanda Tasovac i Ofelija Dragojević

Mala Mafrina.................................................................Želimir Maričić

Plesna skupina/mažoretkinje......................................Lyudmila Jung

Taekwondo....................................................................Dinko Šegedin

Vaterpolo.......................................................................Petar Dragojević

Korčulanski plivački klub............................................Lovor Lozica

Teniski klub "Mot"........................................................Ivan Protić

Prva pomoć....................................................................Sandra Mirošević (Crveni križ)

preskoči na navigaciju