Županijska natjecanja 2018.
Autor: Administrator , 1. 3. 2019.

Županijsko natjecanje iz Geografije održalo se 18. ožujka 2019. Na županijskom natjecanju sudjelovali su naši učenici i to Antonijo Prižmić, Hana Ivić, Marija Tabain, Roko Surjan, Krešimir Marinović, Ariana Kecić i Luca Barčot.

Mentor učenicima je Stjepan Bačić.

Županijsko natjecanje iz Biologije održalo  se u utorak, 12. ožujka 2019. Na županijskom natjecanju sudjelovala je naša učenica Luca Barčot.

Mentor učenici je učitelj Toni Šale.

Županijsko natjecanje iz Fizike održalo se se u utorak, 5.03. 2019. Drago nam je izvijestiti da je od osam pozvanih učenika na županijsko natjecanje čak pet učenika naše škole i to: Danijel Miletić, Ariana Kecić, Karla Šeparović, Roko Franulović i Lucija Usmijani.

Menotor učenicima je učitelj Vojko Tabain.

Prvo mjesto na županijskom natjecanju iz Fizike osvojio je Danijel Miletić, drugo mjesto osvojila je Ariana Kecić. Velike čestitke učenicima i njihovom mentoru!

Županijska razina Vjeronaučne olimpijade održala se u ponedjeljak, 4. ožujka 2019. Na županijskom natjecanje sudjelovali su Danijel Miletić, Marina Marinović, Krešimir Marinović i Jelena Prižmić i osvojili su treće mjesto. Čestitke učenicima i njihovom mentoru Anti Novakoviću!

Županijsko natjecanje Mladih tehničara održalo se u petak, 1. ožujka 2019. Na županijsko natjecanje iz naše škole pozvani su učenici:

Borna Žuvela u kategoriji Elektrotehnika, Lea Miletić u kategoriji Graditeljstvo i Karla Šeparović u kategoriji Fotografija.

Mentor učenicima je učitelj Zdenko Miletić.

Borna Žuvela osvojio je drugo mjesto na županijskom natjecanju Mladih tehničara u kategoriji Elektrotehnika. Čestitamo Borni i mentoru!

Županijsko natjecanje iz matematike održalo se u četvrtak, 28. veljače 2019. Iz naše škole na županijsko natjecanje iz matematike pozvan je naš Rino Marinović, učenik četvrtog razreda. Sa zadovoljstvom javljamo da je Rino osvojio treće mjesto na županijskom natjecanju. Čestitke učeniku i njegovoj mentorici Mirjani Žuvela.

Županijska smotra literarnih, novinarskih i scenskih radova - LiDraNo održala se u srijedu 20. veljače u Kazalištu Marina Držića u Dubrovniku. Na županijsku smotru pozvani su i naši učenici. U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa: Lucija Mirošević s djelom Moja baba Blajka kojeg je napisao Ivo Cetinić Paron, a mentorica učenici je učiteljica Damira Padovan; u kategoriji skupnih scenskih nastupa: Antonio Cetinić, Petra Lazić, Ivan Žuvela, Margarita Žuvela s djelom Hoću ljubav neću rat prema tekstu Ane Pogančić Đokić, a mentorica učenicima je učiteljica Mirjana Žuvela; i u kategoriji novinarskih radova učenica Tina Mirošević a njena mentorica je učiteljica Nikolina Padovan Plantić. Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da su za državnu smotru LiDaNo, u kategoriji skupnih scenskih nastupa, predloženi naši učenici četvrtog razreda sa djelom "Hoću ljubav neću rat". Ćestitamo učenicima i njihovoj mentorici!

Županijsko natjecanje iz informatike održalo se u petak 15. veljače 2019. u Osnovnoj školi Mokošica. Na županijsko natjecanje su pozvani naši učenici Luka Marinović, Nina Golić i Roza Barčot. Natjecali su se u kategoriji Primjena algoritama. S velikim zadovoljstvom vam javljamo da smo osvojili prva dva mjesta u županiji. Prvo  mjesto je osvojila Nina Golić, a treće Luka Marinović.

Velike čestitke učenicima i njihovom mentoru Marijanu Ančiću.