Županijska natjecanja
Autor: Administrator , 16. 2. 2024.

Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika održano je u utorak, 13. veljače u Osnovnoj školi Blato. Na natjecanju su sudjelovale naše učenice Katarina Žuvela i Ajša Čokić.
Učenica Katarina Žuvela osvojila je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog. Čestitke učenici i mentorici učiteljici Ana Žuvela. Bravo!

Županijsko natjecanje iz Matematike održat će se u ponedjeljak 26. veljače u Osnovnoj škkoli Cavtat. Na natjecanju će sudjelovati naš učenika Luka Žanetić. Mentorica učeniku je učiteljica Jelena Andrijić. Sretno!

Županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika održat će se 20. ožujka 2024. Na natjecanju će sudjelovati naše učenice Marija Cetinić i Izabela Karanušić. Mentorica učenicama je učiteljica Maja Kunjžić. Sretno!

Županijska razina Vjeronaučne olimpijade održat će se u petak, 22.ožujka u Biskupijskoj gimnaziji Ruđera Boškovića u Dubrovniku. Na natjecanju će sudjelovati naši učenici Ela Cvjetković, Irma Šeparović, Lea Krstičević i Antonio Dragojević. Mentor učenicima je učitelj Ante Novaković. Sretno!

Županijsko natjecanje iz Geografije održat će se u petak, 22. ožujka u Osnovnoj školi Montovjerna. Na natjecanju će sudjelovati naše učenice Domina ŽuvelaIrma Šeparović. Mentor učenici je učitelj Stjepan Bačić. Sretno!

Županijska razina 66. natjecanja mladih tehničara održat će se u srijedu, 20. ožujka u Osnovnoj školi don Mihovila Pavlinovića u Metkoviću. Na natjecanju će sudjelovati naš učenik Marko Alil. Mentorica učeniku je učiteljica Antonia Franić. Sretno!

Županijska razina natjecanja u kvizu znanja nacionalnog projekta za poticanje čitanja - „Čitanjem do zvijezda“ održat će se u petak, 1. ožujka 2024. u Narodnoj knjižnici u Dubrovniku. Učenice koje će kao tim predstavljati našu školu na županijskom natjecanju su: Marija Cetinić, 7.b, Ivona Cetinić, 8.b i Katarina Šeparović, 8.a. Želimo im puno uspjeha!