Ovaj tjedan: 253
Danas: 73
Zadnji školski dan
Autor: Administrator , 20. 6. 2024.

1.U petak je zadnji nastavni dan ove nastavne godine i počinju nam ljetni praznici.  Ovom prilikom želimo pohvaliti učenike koji su u ovoj godini ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima, a to su:

-Katarina Žuvela osvojila je prvo mjesto na županijskom natjecanju iz engleskog jezika te je sudjelovala na državnom natjecanju iz engleskog jezika.

-Na županijskom natjecanju Čitanjem do zvijezda, kao tim, Marija Cetinić, Ivona Cetinić, Katarina Šeparović, osvojile su drugo mjesto te su sudjelovale na državnom natjecanju.

-Irma Šeparović osvojila je treće mjesto na županijskom natjecnaju uz geografije.

-Nikola Tabain  osvojio je prvu nagradu na županijskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, a na državnom natjecanju osvojio je drugu nagradu.

-Nora Tomić i Marija Cetinić osvojile su prvu nagradu na županijskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa a na državnom natjecanju osvojile su drugu nagradu.

-Lea Gugić i Nikola Tabain osvojili su drugu nagradu na međužupanijskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa.

-Na županijskom natjecanju u atletici Danijel Farčić, Mateo Oreb, Petar Marinović, Mateo Žanetić, Nikola Franulović, Toni Oreb, Mitja Barčot Šunjić, David Bačić, i Toni Đuderija osvojili su prvo mjesto te su sudjelovali na državnom natjecanju u atletici. U disciplini skok u dalj, na državnom natjecanju, Toni Oreb osvojio je treće mjesto.

-Na županijskom natjecanju u krosu Rita Marinović, Irma Šeparović, Ivana Stipković i Leona Dragojević  osvojile su prvo mjesto te sudjelovale na državnom najtecanju u krosu. U kategoriji pojedinačno Rita Marinović osvojila je prvo mjesto.

-Na županijskom natjecanju u stolnom tenisu Romea Matas, Rina Surjan, Antea Tasovac   i Ema Šeparović osvojile su prvo mjesto te su sudjelovale na državnom prvenstvu.

-Mateo Dragojević, Andrija Maroević, Ivo Žuvela, Vesna Prižmić, Tiana Cetinić, Josip Lovričević, Toma Žuvela, Ivan Bačić, Patricija Andreis, Dora Karanušić sudjelovali su na državnoj smotri LiDraNo.

-Na županijskom natjecanju u krosu Mitja Barčot Šunjić, Petar Marinović , Mateo Žanetić i Mateo Oreb osvojili su drugo mjesto.

-Na županijskom natjecanju u šahu Ela Cvjetković, Elena Obrst, Ajša Čokić, Vesna Prižmić  i Josipa Žuvela osvojile su prvo mjesto te sudjelovale na državnom prvenstvu.

Velike pohvale i čestitke učenicima i njihovim mentorima.laugh

2. U akciji Zeleni korak naša škola je osvojila prvo mjesto i nagradu. U natjecanju među razrednim odjelima u prikupljanju starog papira, najuspješniji su bili  razredi III.A, VI.B i VII.B te su osvojili nagradu, izlet na Mljet koji će biti početkom slijedeće školske godine.

3. I.-VII. razred – preko sata razrednika je povrat udžbenika i radnih bilježnica, a za učenike VIII. razreda povrat udžbenika i radnih bilježnica je u utorak 28. lipnja u 9:00 sati.

4.Dodjela svjedodžbi biti će 5.07. 2024. i to za učenike razredne nastave u  9:00 sati, a za učenike predmetne nastave u 10:00 sati u sljedećim učionicama:

I.A u br. 2, I.B u br.1, II.A u br. 11, II.B u br. 12, III.A u br.5, III.B u br.4, IV.A u br. 6, IV.B u br.8, V.A u br.3, V.B u br.12, VI.A u br.6, VI.B u br.10, VII.A u br.9, VII.B u br. 8, VIII.A u br. 7, VIII.B u br.9.

Čestitamo učenicima na uspješnom završetku nastavne godine, a našima osmašima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju.