Proslavili smo Dan škole!
Autor: Administrator , 13. 11. 2012.

U petak smo obilježili još jedan Dan škole. Kolona učenika od 1. do 8. razreda sa svojim učiteljima krenula je u 8.45 sati iz školskog dvorišta šetnicom uz more prema trajektnom pristaništu do nogometnog igrališta gdje je organizirano prvenstvo škole u trčanju.

Iako to nije prvi put da cijela škola izlazi u javnost, svejedno smo privlačili znatiželjne poglede mještana, bilo slučajnih prolaznika, bilo onih koji odlaze u masline, a i poneki osmjeh, dok su nas članice školske fotoskupine fotografirale. Stigavši na igralište, gdje su nas već čekali učitelji Marko i Lenko i glazba koja je treštala iz zvučnika, odmah smo prionuli poslu.  Predsjednik Vijeća učenika Leon Surjan proglasio je prvenstvo otvorenim i započelo je natjecanje u sprintu u kojem su se natjecali najbrži učenik i učenica iz svakog razreda. U 10 sati već je sve bilo spremno za cross u kojem su se natjecali svi učenici. Kako su stizala imena pobjednika po razredima, tako su pedagogica Katarina i učiteljica hrvatskog jezika Nikolina pisale priznanja. U 11.30 sati učitelj Marko proglasio je pobjednike, a ravnateljica i predsjednik Vijeća učenika dodijelili su im priznanja uz najsrdačnije čestitke. Svi su bili jako sretni. Evo izjava nekih od njih:

„Osjećam se dobro i sretan sam.“ Leon Surjan 8.a, predsjednik Vijeća učenika

„Jako sam zadovoljna. Željela bih poručiti svoj djeci da se trude i da dadu sve od sebe.“ Ivana Jurković 7.a

„Jako sam sretan. Prošle godine sam bio drugi, a ove godine sam prvi. Ponosan sam.“ Petar Marinović 4.a

„Jako sam sretna. Željela bih svima poručiti da se trude. Sve bih opet ponovila, ali neka ipak prođe nekoliko dana da skupim snage.“ Petra Dragojević 2.b

Eto, i ovaj školin rođendan bit će zapamćen po dobrim rezultatima i zabavi naših učenika.

Razgovarali i napisali: Nika Hrboka i Dujo Bulić 6.b

Fotogalerija