Uspjeh stolnoteniskog kluba Lučica
Autor: Katarina Curać, 8. 4. 2013.

U nedjelju 07.04.2013 Stolnoteniski klub LUČICA iz Vele Luke je sudjelovao na kvalifikacijama za prvenstvo Hrvatske u Zadru, i to u kategoriji mlađih kadeta i kadeta pojedinačno i ekipno. Na natjecanju su sudjelovali stolnotenisači od Zadra do Dubrovnika.U neizvjesnoj borbi do samog kraja protiv ekipe Dubrovnika ekipa mlađih kadeta je ipak slavila osvojeno prvo mjesto.
U pojedinačnoj kategoriji mlađih kadeta Ivan Šeparović osvojio je zlatnu medalju koju je izborio od prošlogodišnjeg pobjednika a time i pravo nastupa na prvenstvu Hrvatske.
U kategoriji kadeta naši su slavili treće mjesto što je vrlo vrijedan rezultat kojeg u sljedećoj godini namjeravamo dignuti za jedno mjesto prema vrhu a time i pravo nastupa na prvenstvu Hrvatske. Rezultat koji je postignut u Zadru je do sada najvažniji i najvrjedniji za stk Lučicu, a temeljem njega ekipa mlađih kadeta ide na prvenstvo Hrvatske i time se plasirala među osam najboljih ekipa Hrvatskoj .

Moramo naglasiti da je ovaj uspjeh postignut u gradu stolnog tenisa Zadru, rasadniku ponajboljih Hrvatskih stolnotenisača kao što su Zoran Primorac i Andrej Gaćina što ovaj uspjeh čini još značajnijim a ujedno i dodatni motiv za rad sa našim mladim snagama Veloluškog stolnog tenisa.

Mlađi kadeti :
ekipno prvo mjesto