Ekskurzija VIII.- ih razreda
Autor: Administrator , 13. 5. 2011.

Utorak, 3. svibnja generacija '96./97. krenula je na dugoočekivanu ekskurziju. Od juga prema sjeveru, pa do istoka prešli smo dosta kilometara. Cijeli put bio je ispunjen različitim sadržajima. Vidjeli smo Plitvička jezera, Muzej evolucije, šetali dvorcem Trakošćan,noćili smo u Zagrebu, obišli Vukovar, Đakovo...

obišli smo Kopački rit obišli kkkooooooo

KOMENTARI UČENIKA:

"Za mene je ova ekskurzija bila nezaboravna, uvijek će mi ostati u sjećanju kao neki poseban događaj i uvijek će imati mjesta u mojim mislima..." J.B.

"Da mogu DEFINITIVNO bi ponovila tih 5 dana!!!" A.S.  wink

"Na ovoj ekskurziji mi je bilo odlično, posebno u večernjim satima kada smo se zabavljali, te u obilasku zanimljivih mjesta..." T.D. yes

"Jedno nezaboravno iskustvo kojeg ću se uvijek sjećati s osmjehom na licu, bez sumnje najlijepša uspomena koja me veže za moju generaciju i osnovnu školu!" M.V.

"Na ekskurziji mi je bilo SAVRŠENO, samo bi bilo bolje da nastavnici nisu po hodnicima u hotelu stražarili cijelu noć smiley "

"Na ekskurziji mi se SVE svidjelo, svi spomenici, muzeji, slike i razgledavanje gradova. Ovo iskustvo sa svojom generacijom ću zapamtiti za cijeli život..." A.P.

"Ovogodišnja ekskurzija mi je protekla nezaboravno. Kroz pet dana naučio sam vrlo mnogo i neke djelove Hrvatske nikada neću zaboraviti. Ovo je nešto što će zauvijek ostati u mom heart. Na kraju isto je ljepše kod kuće u svom kraju...." X.Y.