Završetak nastave
Autor: Administrator , 16. 6. 2015.

U utorak, 16. lipnja završava nastavna godina 2014/15. Našim osmašima želimo puno uspjeha u daljnjem obrazovanju i nadamo se da će upisati željenu srednju školu. Svim ostalim učenicima želimo sretan završetak ove nastavne godine.

"Naučila sam puno važnih lekcija, zapravo možda više životnih nego školskih. A sad se nalazim na životnoj prekretnici i moram odlučiti o svojoj budućnosti i napustiti djetinjstvo. Još uvijek nisam u potpunosti svjesna što se događa oko mene. Ne mogu zamisliti život bez ljudi s kojima sam već osam godina."

Barbara Surjan 8.a

"Sada znam da se svaki put, kada osjetim da će biti teško rastat se s prijateljima, samo trebam podsjetiti kako smo svi mi uz pomoć svojih učitelja, od malih sedmogodišnjih neznalica postali pa skoro već odrasle osobe. Sigurna sam da je ovo razdoblje za nas bila jedna velika lekcija za cijelu budućnost."

Nina Žuvela 8.a

"Moj je razred skupa sa svim učiteljima bio jedan dio mog života i mnogi nam govore kako ćemo brzo zaboraviti sve ove godine ali ja to ne vjerujem. Nadam se da ćemo se dugo sjećati jedni drugih."

Andrea Rubeša 8.a

"Svi smo jednom u životu mislili da će neko razdoblje trajati zauvijek, no tek sad vidim koliko je vrijeme krhko te koliko brzo prolazi. Još se sjećam dana kada smo uplašeno koračali velikim hodnicima i nosili teške torbe i gledali starije i mudrije učenike i učitelje s poštovanjem. A sada se eto već opraštamo te se prisjećamo gorkoslatkih uspomena."

Hana Kalebić 8.a

"Moje prvo sjećanje na neke prijatelje iz razreda bilo je prije devet godina. U vrtiću sam upoznala svoje dvije najbolje prijateljice.  To je bilo bezbrižno doba i jedina briga bila je hoće li Barbika žutu ili plavu haljinicu. A sada na kraju osnovne škole ne znam što ću sa sobom. Htjela bih zauvijek ostati dijete kao Petar Pan. Ali to nije moguće. Sada okrećemo novu stranicu i zatvaramo knjigu koju više nikad nećemo otvoriti. Sjećat ćemo se samo nekih stranica."

Petra Cetinić 8.a